O nas!

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którym nie podoba się koncepcja płacenia znaczących sum za reklamę w Internecie. Już teraz wiele serwisów, przez wzgląd na swoją pozycję pobiera opłaty w kwotach znacznie przekraczających możliwości mniejszych firm.

"Nie od razu Rzym zbudowano" tak i my drobnymi kroczkami wprowadzamy nowe opcje na stronie. Na starcie proponujemy bazę Biur Rachunkowych na terenie całej Polski. Jest to jedną z niewielu okazji do wypromowania własnego Biura bez wydania „złotóweczki”.

Biura Rachunkowe!

Dzięki zamieszczonemu formularzowi, każde Biuro po wypełnieniu niezbędnych danych zostanie dodane do wyszukiwarki. Najważniejszym polem jest numer licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów, to dzięki niemu klienci czują się bezpieczni.

Określenie zakresu obowiązków, godzin otwarcia oraz danych kontaktowych ułatwi kontakt z potencjalnym klientem. Dodatkowo każdy wpis na naszej stronie promowany jest w wyszukiwarce google. Jeśli Biuro specjalizuje się w świadczeniu usług dla małych i średnich przedsiębiorstw to obecność w naszej bazie gwarantuje pozyskanie nowych klientów.

Klienci!

W naszej wyszukiwarce znajdą Państwo Biura Rachunkowe, które posiadają licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Szczególnie troszczymy się o nowo powstałe firmy, które jeszcze nie dokonały wyboru Biura. Wystarczy tylko określić rejon bądź też wskazać odpowiednią miejscowość, by otrzymać niezbędne dane kontaktowe oraz zakres usług.

BR-CRM!

Już od jakiegoś czasu pracujemy nad programem, który ułatwi Biurom Rachunkowym rozliczanie firm.

Programy do prowadzenia księgowości, nie należą do najtańszych, a ich cena oscyluje w granicach 300-10.000 zł. Dane niezbędne do logowania udostępnimy wszystkim zainteresowanym prosimy w tym celu skorzystać z formularza kontaktowego. Program jest darmowy także do użytku komercyjnego. Liczymy na sugestie z Państwa strony, które pomogą nam ulepszyć już dostępne funkcje, bądź dodać nowe tak, by każde Biuro, mogła w prosty sposób obliczyć dochody i wydatki klienta.

Blog!

Wszystkie zmiany w serwisie, postępy przy tworzeniu oprogramowania BR-CRM, opisane będą na naszym Blogu! Czekamy także na Wasze propozycję.

Reklama, Artykuły!

Każde Biuro Rachunkowe może nawiązać z nami współpracę, dzięki której otrzyma możliwość zamieszczenia własnego banera reklamowego w serwisie oraz dostęp do pisania artykułów. Współpraca jest dobrowolna i nie wiążę się z kosztami.

Nasz Team!

Zespół młodych programistów dla których każdy nowy zaawansowany projekt jest wyzwaniem do podnoszenia swoich kwalifikacji. Obecnie zajmujemy się tworzeniem portali, sklepów oraz wyspecjalizowanych aplikacji internetowych obsługujących setki tysięcy użytkowników.

Projekty tworzymy w oparciu o:
 1. XHTML + CSS
 2. PHP, JSP, ASP
 3. FLASH
 4. JAVASCRIPT
 5. Bazy danych:
  • MySQL (5, 5.1~5.6),
  • PostgreSQL (8, 9),
  • MS Server (2005, 2008),
  • Oracle (10g, 11g),
  • SQLite (2, 3),
  • IBM DB2

BFK Mariola Podgórska
Mariola Podgórska
ul. Górczewska 224 lok 21, Warszawa
tel: 22 400 42 12

Biuro rachunkowe Verso
Barabar Borkowska
ul. Budzisza 1, Bojano
tel: +48 531-596-696

Baswa Biuro Rachunkowe
Barbara Walętrzak
ul. Ludwiki 4/40, Warszawa
tel: 508 128 794

Biuro rachunkowe Genowefa Rucińska
Genowefa Rucińska
ul. Kozia, Łowicz
tel: 46 837 04 33
Regulamin serwisu
© 2007-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.